Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 13 0 4
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    kõik ok :)

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    kõik ok.soovitan

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    kandsin sulle 11 detsembril 2008 raha üle ja ei ole siiani kaupa kätte saanud. saatsin sulle ka meili, milles palusin kiiret tegutsemist või raha tagasi. palun siis sul ennast natuke liigutada, või tahad politseisse ka avaldust saada? osta.ee keskkonnas siiani ainus tõeliselt negatiivne kogemus ja äärmiselt hoolimatu müüja.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    tore müüja,kiire tehing! SOOVITAN!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Väga tore ostja, soovitan kõigile:)

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    väga kiire:)

    (ostja) Üle aasta tagasi

    я ждала от вас посылку 23 дня и только сегодня получила...и прислали вы мне не оригинал духов...хотя вы пытаетесь убедить меня ,что это не так...я знаю как выглядит и какой аромат у оригинальных духов.....я пользуюсь ими уже 5 лет и работаю в парюмерном магазине...я ооочень не довольна..верните мне денги,а я вам ваш товар!!!!!!!!!!!!!!!​

    Arhiveeritud oksjon