Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 5 0 0
Kõik 553 2 5
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Olen väga pettunud,sain pakki,ja pesu on kindlasti kantud !!!!!!!!!!!!! haisev nii nagu oleks ostetud odavate riiete poest ! ma küll vabandan et nii kirjutan,mul esimene kord selline halb kogemus siin,kuid UUS asi see kindlasti pole ! olen kindlasti pettunud !

    (müüja) Üle aasta tagasi

    asi on ostetud poest uuena,pole kantud! pole aga ostetud kallihinnalise pesu poest, seetõttu oli ka eseme hind vastav. on aga kapis pikalt seisnud, seetõttu pesin ennem müüki panekut selle ka ära, niiet ei saanud ka haiseda! transpordis tekkinud võimalike mõjutuste eest ei saa küll mina vastutada.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Väga imelik ostja,ei soovi kellegile,luges mu kirju,pole mitu päeva vastanud,siis tegi ülekannet koos postikuluga mis oli 15-!KUID SEE ON LOOGILINE ET TEKSAJOPE JA KLEIT EI SAA KAALUDA NII VÄHE JU ! MAKSIN ENDA RAHA,SEST POSTIKULU OLI 20.-JA NII TEEN PIDEVALT,KUID IGA OSTJA MAKSAB KOHE RAHA JUURDE,JA SELLEGA POLE KUNAGI PROBLEEME OLNUD,KUID SEE OSTJA EI KAVATSEGI MAKSTA,OKSJON L6PPES 30.05 JA TEHING POLE L6PPUNI VIIDUD,KUIGI TÄNA JUBA 07.06.VÄGA KURB !

    (ostja) Üle aasta tagasi

    vabandan, kuid juba eelmisel nädalal seletasin teadetes, et nädalavahetusel pank ei lase ülekandeid teha :) ja ma ei hoia raha kontol ka piisavalt, et koguaeg olemas oleks ja juhtus nii, et maksin just kõik konto tühjaks, alles jäi 1 kroon :) tõesti täna 07.06 ja KOHE hommikul esimese asjana ei tegelenud sellega, aga olen ka vabandanud, ei tea kas peate kohe nii kuri olema ;) kui miskit on, olen alati seletanud :) päikest teile ;))

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon