Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 26 0 2
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    ok

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Aitäh

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kiire postitus ja korralik, kirjeldusele vastav kaup. Tänan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kõik OK! Kiire tehing! Soovitan! Спасибо!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes kõik OK

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Ostjal oli aega oksjonit jälgida ja kaubale kohe järgi minna, aga kõige muuga venitas. Kuna keskmine ostja on kiire ja vastab kirjadele, siis loen sellist käitumist nagunii ebameeldivaks.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Tere. Esmaspäeval ostetud, kolmapäeval käes. Kõik muidu hästi läks, aga üks suur miinus on olemas. müüja kirjutas kahe päeva jookusl neli kirja ja jättis veelgi negaatiivse komentaare selle pärast et ma kirjadele ei vasta. See ei ole ju sotsialvõrgustik, see on ostumüügi keskkond. Minu poolt oli kõik korrektselt ja kiiresti tehtud. Siin pretensioone lihtsalt ei või olla. Ma ei otsi siin kirjasõpru. Edu.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ese käes ja korras. Soovitan kiiret müüjat🙂

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kõik OK! Tänud

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Super, super! Sain täpselt selle , mida ammu otsinud olen , tänu Teile:) Suured tänud uhke kauba eest!!!! :)

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Super!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Super!!!

    Arhiveeritud oksjon