Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 1 0 0
Kõik 5 0 0
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kiire kohaletoimetamine on vägagi positiivne. Võiks mõelda sellele, et selliste, diskreetsete toodete puhul võiks märkida teavitusse lihtsalt: teie tellitud toode on teele pandud :) PÄIKESELIST UUT AASTAT!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kõik ok :) Ostasiseste automaatsete Ostapoolsete teadete ja nende sisu üle otsustab paraku Osta.ee, mitte kasutaja. Kliendil on võimalik oma seadetest valida, kas neid süsteemiteateid saada või mitte. Head uut!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    100%

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänan! Ja parimad soovitused.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Suured tänud!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Väga meeldiv!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Ei ole varem osta.ee kaudu midagi ostnud aga nüüd teen seda kindlasti. Saapakesed olid super - ilusad, mugavad ja sain nad kiiresti kätte. AITÄH!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon