Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 12152 469 330
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Müüja pole mitu nädalat ostetud ja makstud toodet posti pannud ja ei vasta ka kirjadele!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Täielik petis. kuu aja jooksul ei ole kaupa saatnud.Kirjadele ei vasta ja telefon välja lülitatud.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kahe nädala jooksul ei ole eset posti pandud!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ebausaldusväärne müüja! Tegin ostu 18.07, kaup lubati saata 5 päeva jooksul, möödunud on 4 nädalat ja pole ei kaupa ega raha tagastatud.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Täielik petis on antud müüja. Pidin läbi osta.ee abiga ähvardades müüjat, et asjad liikuma hakkaksid. Üleüldse tegin ostu 19.06 ja juuli alguses keeldusin kaubast ja nüüd ootan siiani oma raha tagasi. Summa on küll väike, aga asi on põhimõttes. Sellises keskkonnas ei julgegi enam tellida osta asju kui sellised idioodid siin inimesi petavad.EI SOOVITA MITTE KELLEGIL! HOIDUGE SELLEST PETISEST EEMAL!!!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Müüja on absoluutselt ebausaldusväärne. Tasutud toodet ei saadetud.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    14 päeva on esemed saatmata.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    11 päeva pole lihtsat väikest eset teele pannud, kirjadele ei vasta, raha maksin ära... Turvalisem, odavam ja kiirem olnuks sama asi Hiinast tellida.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Teenindus väga kehv.Pead ise nuruma et oma pakk kätte saada.Kirjadele nad ei vasta.Vajutavad lihtsalt nuppu et pakk teele pandud tegelikult ei saada.Iga üks teeb ise järelduse sellest.Kuna tegemist e-poega siis võib vabalt tarbijakaitsesse pöörduda .selle pärast pole ka siin võimalust pretensioone esitada ega deposiidiga maksta.Nii et kes visa pole see ei pruugi pakki saada vast

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    11.päeva jooksul ei ole eset pole teele pantud ja müüja ei vasta kirjadele. Samuti pidin kulleritasu maksma topelt. Pretensiooni esitata ei saa, kuna ei ole sellist varianti.

    Arhiveeritud oksjon