Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 22 1 0
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tehing kiire, meeldiv ostja, soovitan! 🙂

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Tehing kiire. Kõigest jutustas ja aitas ära viia. Suurepärane!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Kiire tehing, kõik ok!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Tehing tip-top, kõik suurepärane. Väga hea müüja, soovitan igal juhul! 👍

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup ja müüja väga hea, soovitan absoluutselt! 🙂

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Aitäh ! Vedelseep on paks vahukreem ! On ühtlaseks massiks segatud . Ainult põhjasettinud vedelik ei vahuta eriti . Ei tasu tähele panna, kui saadetu ei vasta päris pildile. Alguse asi , katsetamine , üritan alati parimat segu teha 🙂

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kõik suurepärane, soovitan 100%! 👍

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Aitäh ! Suurem purk 120ml on soodsam osta, kui rohkem vaja !

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga hea kaup ja väga hea müüja, soovitus 100℅! 👍

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Olen muidu laisk küll, aga mida meeldib teha , seda teen põhjalikult ja proovin saavutada kõrgeimat taset .

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tehing kiire ja korrektne, hea ja mõistev müüja- soovitan kindlasti!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovitan 5+

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Suur tänu, väga korrektne ja vastutulelik müüja, soovitan igal juhul!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Väga hea ostja, soovin teile kõike head! Soovitan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Suur tänu! Kaup käes, täpselt see mis vaja, tarne väga kiire ja korrektne. Väga hea müüja, soovitan kõigile!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Hea ostja, soovitan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tehing kiire ja korrektne, meeldiv ja asjalik müüja. Soovitan igal juhul!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Korralik ostja! Soovitan!!!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Aitäh, kaup käes, kõik OK! Hea müüja, minu soovitus 100%!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kõik korras, soovitan..:)

    Arhiveeritud oksjon