Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 417 2 2
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tere, Robenkov! Kuna müüdava toote kirjeldus ja foto ei olnud reaalselt müüdava esemega kooskõlas, siis tehingut ei saanud toimuda. Inimlik eksitus müüja poolt. Müüja vabandas, kõik väga viisakas. Robenkov, palun märkige ese saadetuks ("Ese saadetud"), seejärel kinnitan, et olen eseme kätte saanud ning peale seda on võimalik Teil kui müüjal märkida, et eseme eest on tasutud sularahas. Ainult nõnda kaob "Maksmata" staatus minu kasutajakontolt. Tervitustega, mermet.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Ок

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Mook ise ikkagi moeldud rohkem lapsele voi noorukile harjutamiseks kuna mooga suurus väiksem ja kaal väiksem kui olema peaks . Mooga tupp saabudes lohkine ja käpideme korvi kaar lohkine. Ise olen näinud katsunud sellise ajastu tuli ja kulmrelvi ja isegi vanemast ajastust aga sellist ajastu pahna praaki kohtan harva . Pigem tundub antud mook olevat pigem koopia kui originaal tollast ajastust. Kehv ost ei soovita. antud ajastu praak ,koopia.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    100% оригинальный старинный палаш чиновника. Предмету как минимум 100 лет. Для информации детские предметы как минимум в два раза короче. Мне очень жаль что человек полностью не разбирающееся в этой теме может испортить мне рейтинг.

    Arhiveeritud oksjon