Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 1096 12 2
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Liialt körge hinna maksin kulunud kleidi eest

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tere, tänan tagasiside eest, mis oleks teie arvates õiglane hind selle kleidi eest?

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Võiks alati olla: kokkuleppel müüaga.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tere, inimesed tõlgendavad seda kokkuleppel müüjaga väga erinevalt ja seda saab alati enne maksmist lisada, kui on seesugune palve müüjale saadetud. Tervitades, M.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Võiks alati olla: kokkuleppel müüaga.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Võiks alati olla: kokkuleppel müüaga.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Asjad ilusad aga jube suitsu lõhn juures.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tere, palun ikka kasutatud riided ära pesta, eriti praegusel ajal, aga hea, et teada andsite. Tervitades.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaaned on suurem kui vaja.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kleidi juures oli kohale jõudes väga tugev kopitanud hais, muidu terve.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tere, palun vabandust, pole varem seda juhtunud, pestes läheb loodetavasti ära, muidu ikka kõik asjad pestud ja pakendatud kilekottuidesse, et ei läheks mingeid võõraid lõhnu juurde, aga nüüd siis vb ikka puges hoopis niiskus sisse. Tervitades, M.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Средненько

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Seelik on korralik, kuid väga tugeva ja ebameeldiva suitsulõhnaga. See ei ole ka ese, mida lihtsalt pesta saaks.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kleit ei vasta kirjeldusele, tegelekult kleit mitte "tumesinine", nagu pildil on, ja mitte "vähe kantud", mitte meeldiva suitsu lõhnaga. Ostmisega ei ole rahul.

    Arhiveeritud oksjon