Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 5351 33 1
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Adapteril sulasid peale esimest proovimist alumised klemmid ära kuna need ei ulatu korralikult aku klemmideni, rikkudes sellega ka aku klemmid ära. Tõenäoliselt on see hiina asi lihtsalt valesti disainitud. Müüjaga konstruktiivset arutelu pidada polnud võimalik.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga negatiivne kogemus.Müüakse asju mis tegelikkuses ei toimi.Siis süüdistatakse ostjat et ei oska kasutada.Oksjoniinfo​s polnud sõnagi et eseme kasutusele võtuks on vaja veel ostjapoolseid väljaminekuid rahalises mõttes.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    seade töötab! kui inimene ostab tehnilise toote ja ei saa aru tehnilistest andmetest, siis kes on selles süüdi? ostja sai uue ja töötava seadme, seda kordades odavamalt alla turuhinna. see, et kodanik ei mõista tehnilisi andmeid ja ei saa aru, et vaja on soetada tehniliselt sobiv sim-kaart,siis sry. oksjonikirjelduses oli selgesõnaliselt kirjas nii tehnilised andmed, kui ka see, et kõik küsimused enne pakkumise tegemist. väga ebameeldiv tegelane!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kiirelt käes. Karbil kirjas, et dekoratiivsed prillid

    (müüja) Üle aasta tagasi

    pakend on siiski teiselt tootelt, kuid see saatmiseks oli lihtsalt tugevam

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kohe alguses ei hakanud valgusti tööle. Mõne päeva pärast hakkas tööle, kuid mõni nädal veel ja valgustiga jokk.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Tripod on. Originaalpakendis polnud ja selfie sticki sellel pole, on ainult üsna pehmed jalad. Püstises asendis ei jõua mobiili hoida. Ainult tripod. Ese ei vasta pildil olevale ega ka mitte kirjeldusele.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Teisel päeval läksid katki. Kasutatud esemete puhul pole vastupidavus garanteeritud. Tänan, et saatsite.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Oksjonil oli juttu, et "Patareid on UUED!" Reaalsus oli aga see, et eranditult kõik 100 toiteelementi on nii vanad, et oma mahlad välja lasknud. Pingekõikumised nendel uutel lögastel elementidel oli 1.5V parimal juhul, enamasti 1.1-1.3V ja oli ka täiesti 0.0V pingega. Praht.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tootekirjelduses seisab selgesõnaliselt: "Tegemist on laos seisnud kaubaga. Müüja ei anna mingit garantiid, samas testitud patareid olid kõik OK!" Seega pretensiooniks ei ole põhjust!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    the name of the product needs to be corrected ... 3 m paracord. DOT. this is not a compass, the arrow does not point to the north at all .. do not make fire - there is no silicon - there is no spark ... instead of it there is a plastic pin

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaitseprille pole komplektis?

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Rolli MTÜ saatis purunenud toote, väidab, et avas enne saatmist pakendi ja et toode oli terve. Tegelikult oli toode tootjapakendis avamistunnusteta. Samuti väidab Rolli MTÜ toote ostukuulutuse all teisele kliendile, et ta ei ava pakendeid. "Rollikonto vastas 12.11.2021 12:00 Vabandan, kuid asjad on kinnises pakendis, seega klahve ma mõõta ei saa..." Rolli MTÜ ei ole usaldusväärne, toode on odavast plastmassist ja ebakvaliteetne ning purunenud juba transpordil.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon