Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 695 20 2
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga hea suhtlus. Kiired ja sujuvad kokkulepped. Soovitan kindlasti!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Шкаф вроде бы так себе пойдёт , но двери на нижних шкафах никуда не годятся они большие и тяжёлые чтобы весели на двух боковых петлях . На картинке казалось что они выносные но это оказалось к сожалению не так .

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Muidu oli tehing kiire ja sujuv ning kokku saadud mööbel (üks kummut, tv alus, lastevoodi ja diivanilaud) oli korralik, aga kirjelduse järgi sai eeldatud et kokku peaks saama ka arvutilaua (mida oli hädasti lapsele vaja), siis see tekitas väikese pettumuse.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Uued kaubaalused komplektsete toodetega on pakkumisel.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ok

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Madrats sai kätte alles 30 päeva pärast - - -

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Nurgadiivan tagastatud kuna oli tegemist praagiga. Ostja suhtes pole midagi halba öelda. Viisakas. Raha maksis tagasi.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Panime diivani kokku ja täiesti korras diivan. Transpordil tekkinud plekk (2cm) tuli puhastusvahendiga paari sekundiga maha.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    väga mugav madrats

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Pole just suurem asi tepingu niidid jooksevad kookos kühmus aga kõik tahavad elada

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Müügis oli valge/hall nari Sain tume wenge/ hall☹☹☹

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Pildid on ilusad,reaalsus teine.On pehme, kuid kvaliteet annab soovida,õmblused peal hargnesid kahes kohas. Kattematerjal võiks tugevamast riidest olla,antud riie on kergelt purunev. Kõike ilusat teile

    Arhiveeritud oksjon