Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 4 0 0
Kõik 44 0 0
  • hillars (ostja) Üle 6 kuu tagasi

    Kaup käes, kunde rahul. Saatmine väga kiire. Soovitan!

    Aitäh! Järgmiste ostuteni!

  • hillars (ostja) Üle 6 kuu tagasi

    Kaup käes, kunde rahul. Saatmine väga kiire, suhtlemine hea. Usaldusväärne, soovitan!

    andos (müüja) Üle 6 kuu tagasi

    Tänan. Järgmiste tehinguteni!

  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes, kunde rahul. Usaldusväärne müüja, saatmine kiire. Rahul ei ole ma Unisendi käitumisega, mis sõidutas saadetist nädala mööda Eestit ringi, väljastas paki valele adressadile ja ei vaevunud isegi vabandama. Õnn, et see pakisaanu võttis vaevaks helistada pakil olnud telefoninumbril...

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud oksjonil osalemast, asjatundliku ostjaga on alati meeldiv kaupa teha. Teinekordki!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes. Kunde rahul. Saatmine kiire, usaldusväärne müüja. Soovitan

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud ostu eest!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes. Kunde rahul. Saatmine kiire, usaldusväärne müüja. Soovitan

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kõik ok, tänan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes. Saatmine kiire. Usaldusväärne müüja.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kõik ok, tänan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes, kunde rahul. Müüjapoolne suhtlus väga hea, saatmine kiire. Soovitan!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Rõõm kuulda! Kiidusõnad ostjale ka minu poolt, soovitan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup käes, kunde rahul. Saatmine kiire. Edu edaspidiseks!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovitan ostjat! :)

    Arhiveeritud oksjon