Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 268 1 17
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Ei soovita puhur töötab ainult siis ,kui kate ei ole peal.Kirjadele ja mob. ei vasta .Tundub ,et oli probleemist teadlik ei tee midagi ,et seda lahendada.Väga kahju ,et sellised tegelased siin tegelevad

    Arhiveeritud oksjon