Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 20 0 0
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kõik sujus, pakk tuli ka pühade ajal üli kiirelt!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tore ostja! Tänan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Toode saabus lubatud ajaga.Pakendil mõned augud. Kõik detailid olid õnneks olemas. Montaazi käigus selgus ,et üks lauajalg on valede puuringutega. Tuli välja ,et vana toote tagasatmine ja uue saamine on küllalt komplitseeritud ning ajamahukas protsess (vana tagastamine ja uue saamine kaks täiesti erinevat tarnet). Õnneks jõudsime kokkuleppele ,et jätan vana alles ning tagastati osaline kompensatsioon. ~20%

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänud!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Käest-kätte tehing, kõik sujus. Soovitan. Ostis Ratta talverehvid.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    ok

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kõik OK, soovitan!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Väga kiire tegutsemine. Peale tasumist pani väga kiirelt eseme teele. Toode paistab ka kvaliteetne.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kiire ja asjalik ostja.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tehing lõpule viidud. Järgi tulemis aadressi osas sai natuke segadust külvatud aga kõik laabus ilusti.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Tore müüja, kiire tehing ja korralik kaup! Soovitan müüjat!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Soovitan

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kõik sujus hästi. Soovitan

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tubli ostja :)

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Korralik müüja.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Kiidan kaupmeest. Kaubaga tõeliselt rahul, suured, suured tänud. Kaup juba järgmisel päeval käes. SUPER.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    (Y) Kõik kulges sujuvalt.

    Arhiveeritud oksjon