Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 5097 38 12
  • Osta.ee (ostja) Üle aasta tagasi

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovis mitut toodet ühe pakiga. Valis aga paki kõige väiksema toote alusel smartposti xs kappi. Saata ei saanud ja oli vaja ümber teha. Sai tooted kätte. Vabastas vaid pakiga seotud deposiidi, kuid ülejäänud vabastamata ja need ei lähe ka automaatvabastamisel​e, kuna paki automaat tagasiside tuleb ühe paki kohta. Kirjadele ei vasta. Võidu hetkest on möödas üle 3 nädala. Ei soovita

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Ma ei usu, et kapi suurus vääriks ära märkimist, mina ei ole süüdi, et seda vahetada ei saa. Kirjadele ei vastanud tõesti, oli põhjust ostaga mitte tegelemiseks. Selle eest vabandan.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    omniva võttis minult 3.98 saatekulu ja sellega olen väga pettunud ,kuna kirjas on 2.95

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Kui kirjas on, et Omniva, milles müüa süüdi on? Mul on kirjas juba oksjoni tingimustes, et müüa EI VASTUTA selle eest mida Omniva võtab!!! No tõesti!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Oli meeldiv koostöö :)

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Tänan, kleit on ilus, kuid uus see kohe kindlasti ei ole, nagu infos kirjas. Ilusa asja kallal on tehtud oskamatut kirvetööd (õlakute vahesiilud, dekoltee ja käiste piirkond suvaliselt avaramaks traageldatud) - palun kontrollige ikka asjad enne müüki panekut üle ja andke adekvaatset infot, et ostja teaks arvestada, mis teda ees ootab. Pildilt selliseid asju välja ei loe. Ei ole ilus müüa suvaliselt ümberkohendatud asja uue pähe, isegi kui Teie ise vb tõesti reaalselt seda kandnud ei ole.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Uskumatu vingu viiul. Kõik on halvasti, haugub igas kirjas(alates esimesest), süüdistab müüjat saatekulude hinnas, kuna saadan kvaliteetsed uued kingad kingakarbis!!! Ei ole nõus saatma kvaliteetseid asju kilekotis, et kättesaamisel tekiks jälle mingeid probleeme, kontsad katki vms. Kogu info oli ometi enne pakkumist juba näha. Halb kogemus jääb. Vastik suhtumine inimestesse.

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kui ostja on nõus võtma vastutuse, siis ma ei näe põhjust, miks müüja ei võiks saata kingi kilekotti pakituna. S-suuruse kapi kõrgus on 9cm ja sinna ei mahu väidetavalt kingad ära. Leian, et müüa võiks olla paindlikum, mitte oma põhimõtteid taga ajada.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Oli meeldiv koostöö :)

    (ostja) Üle aasta tagasi

    On kirjutatud, et suurus on M-L. Aga tegelikult S. Kindlasti, see on väike minu jaoks ja ei saa panna seljas.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Aitähh!

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kaup oli kätte saades katkine. Müüja ei teadvat sellest midagi kuigi peale vaadates oli näha. Lasi väga pika tee sõita enda juurde ilma sellest teavitamata. Leppisime väiksema summa aga tagasi kandis vaid veidi sellest. Esialgu tundus päris meeldiv inimene aga nüüd tundub nagu suhtleks lapsega või kellegagi kellel on teatud probleemid või on see sihilik petmine. Ei soovita kahjuks teistele.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Oli meeldiv koostöö :) Pakk on postitatud 05.09.12

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Kahjuks kirjeldusele see dressipluus ju ei vasta,et (väga korralik),lukk ees lookleb ju ja kapuutsi pealt on värv maha kulunud või pleekinud mustast helepruuniks,oleks ma seda teadnud,ei oleks ostnud!!!Teinekord kirjeldage nii nagu asi on,sest vaevalt teid ennastki sellised üllatused rõõmustaks!Kahju

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Oli meeldiv koostöö :) Pakk on postitatud 16.03.11

    (ostja) Üle aasta tagasi

    Olen pettunud, et mänguautod ei ole nagu uued. Autode kerel on mitmeid kriimustusi ja rataste juures on roostes. Peakirja poleks tohtinud panna, et nagu UUED! :((

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Arutamist selle inimesega ei toimu, kui vale küsimuse esitad, tuleb kohe pretensioon: mulle teeks tüli krooni pärast paki saatmine ja PAKKUSIN välja, et ei pea saatma. Seda võeti kui keeldumist ja sain kaela pretensiooni.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    1 kirjavahetusele järgnes 8 päeva vaikust,küsisin uuesti,vastati,et raha pole ja kontoasjad kadunud,lahendust pakuti maakaks ja koondatuks sõimatuna kui esitasin juba pretensiooni.Peale sellist mõnitamist ei soovi sõbrakätt enam tõesti ulatada.Selle eest veel müüjale neg kommentaar räägib iseenda eest! Kole kogemus!

    Arhiveeritud oksjon