Kuningriik. Emmanuel Carrère
- Eseme ID: 254566677
- Jälgi eset
- Jaga
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Algusaeg: | N 02.07.2026 20:00:00 |
|---|---|
| Vaadatud: | 4 |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 2.75 EUR (S)
DPD pakiautomaat: 2.75 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S) Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Zeek100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Prantsuse kirjaniku Emmanuel Carrère’i romaan „Kuningriik” on lugu kristluse algusaegadest. Autor kirjeldab, kuidas ühe keiser Tiberiuse ajal risti löödud jutlustaja, väidetava Messia kahe õpilase Luuka ja Pauluse eestvedamisel kujundas väike juudi usulahk välja religiooni, mis kolme sajandi jooksul muutis Rooma keisririiki, levis seejärel üle maailma ja mis veel tänapäevalgi puudutab suurt osa kogu inimkonnast. Iseäraliku kirglikkusega kirja pandud tekst avab lugejatele 2000 aasta taguseid murrangulisi sündmusi ja seda, kuidas kehtinud väärtushinnangud pea peale pöörati.
Nii nagu teisteski romaanides, on siingi Carrère ühe tegelasena kirjutanud sisse iseenda, vaadates tagasi oma noorupsõlvele, mil ta tulihingeline katoliiklane oli. Faktitruult edasi antud ajalooliste sündmuste kirjeldused vahelduvad arutlustega selle üle, mis üldse on kristlus ja kuidas see meid praegugi puudutab, olgu me siis kristlased või mitte.
Prantsusmaa tänapäeva kirjanduse üks tuntumaid autoreid Emmanuel Carrère on eesti lugejatele varasemast tuttav romaanidega „Vaenlane” (Varrak, 2000) ja „Limonov” (Varrak, 2017).

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.