Lion Feuchtwanger. Pojad

1/1

Lion Feuchtwanger. Pojad

Eseme ID: 205779730 Seisukord: Kasutatud Tarneaeg: 3 päeva
Hind: 3.75 EUR
Kogus: 1
Kokku: 3.75 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
OstaKohe 3.75 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Vaadatud: 45
Haapsalu, Läänemaa, Eesti
1
Ettevõte|Kasutaja alates 2019
2171 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Haapsalu, Läänemaa, Eesti
Kogus: 1
Tarneaeg: 3 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Järeletulemisega:
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale.
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Luge100%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

Lion Feuchtwanger. Pojad

Pojad on Lion Feuchtwangeri Josephuse triloogia teine romaan, mis jätkab jutustust juudi ajaloolase Josephus Flaviuse elust pärast Rooma-vastase ülestõusu läbikukkumist. Josephus elab nüüd Roomas, naudib keisri soosingut ja kirjanikuna saavutatud edu ning kuulub teise Rooma aadli ringi, samal ajal kui minevik mässulise juudi juhina ei lase tal rahulikult kohaneda. Romaan jälgib tema tööd kirjanikuna, suhtlemist õukonnas ja püüdu tagada poegadele kindel koht impeeriumis, kus tuleb korraga hoida sidet juudi pärandi ja Rooma kodaniku staatusega.

Romaani keskne teema on Josephuse katse ühendada oma elus ja oma laste saatuses ida ja lääs, juudi ja rooma maailm. Ta tahab olla korraga juut ja roomlane, Iisraeli pärimuse kandja ja maailmakodanik, ent see ideaal põrkub nii juudi kogukonna umbusu kui ka Rooma külma praktilisusega. Suhe egiptlannast naise Dorioniga murdub kultuuriliste ja iseloomuliste vastuolude all, poegade kaudu aga ilmneb, kui piiratud on tõusuvõimalused impeeriumis, kus päritolu ei unustata. Romaan toob esile Josephuse sisemise kõhkluse, igapäevased vaidlused tema ümber ning olukorrad, kus lojaalsus usu, perekonna ja uue kodumaa vahel tuleb ikka ja jälle uuesti määratleda.

Lion Feuchtwanger oli saksa juudi romaanikirjanik, kes kasutas ajaloolisi teemasid, et kõnelda oma aja poliitilistest pingetest ja vähemuste olukorrast. Tema loomingus on olulisel kohal suured ajaloolised romaanid, nende hulgas Juudi sõda, Pojad ja Saabub päev, mis kujutavad Josephus Flaviuse elu ning juudi ja Rooma maailma kokkupõrget. Feuchtwangeri teosed seovad põhjaliku ajaloolise materjali, kriitilise pilgu võimu ja fanatismi suhtes ning tähelepanu sellele, kuidas üksikisik laveerib ideoloogiliste survejõudude vahel. Pojad moodustab triloogias keskse lüli, kus maailmakodanluse idee ja küsimus, kui kaugele saab minna kohanemisega ilma iseennast kaotamata, tõusevad eriti selgelt esile.

1982 | 413 lk | 133 x 206 mm | Kõvakaaneline | Kirjastus: Eesti Raamat | ISBN:

Seisukord: Hea


TASUMINE JA SAATMINE: 

• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda. 
  Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.

 

SEISUKORD:

  • Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
  • Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
  • Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati  takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
  • Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
  • Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
  • Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
    Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige.
  • Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust. 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
OstaKohe 3.75 €
Kogus:
1
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot