Marimekko pikk kleit XXL (suurus 42) efektne ja väga mugav
- Eseme ID: 255322879
- Jälgi eset
- Jaga
| Algusaeg: | P 19.07.2026 15:09:39 |
|---|---|
| Vaadatud: | 23 |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud - heas korras |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: | Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega |
| Müüja: | kristina321100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Marimekko pikk kleit on pilkupüüdva graafilise mustriga ja lõikega. Mudel sobib suurepäraselt kurvikale kandjale – lõige rõhutab taljet ja langeb elegantselt, pakkudes samal ajal mõnusat liikumisvabadust. Kleit sobib nii pidulikumaks sündmuseks, teatrisse või kontorisse kui ka igapäevaseks kandmiseks. Kvaliteetne lüotselli (53%) ja puuvilla (47%) segu on pehme, hingav ja hoiab hästi vormi. Kleit on naturaalsete värvidega.
- Marimekko suurus 42 (sobib hästi XXL kandjale)
- Pikkus: 130 cm
- Rinnaümbermõõt: 116–120 cm
- Keskkoht: kuni 110 cm
Kleidil on kõrge kaelus, 3/4 varrukad, pihaõmblus. Marimekko ametlikus valikus seda kleiti enam ei leia. Kleit on heas korras ning näeb seljas suurepärane välja. Fotod on müüdavast kleidist.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.