Mees kõrges lossis - Philip K. Dick
- Eseme ID: 252768362
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 4 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | E 25.05.2026 00:06:36 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Karunurme, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
|
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Coifield100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
198 lk
Kasutatud raamat, tiitellehel nimetempel.
Ameerika pärast Teist maailmasõda. Liitlased on kaotanud, nende vaenlased vallutanud maailma. Ellujäänud elavad kohutavas hirmus. Natsid on vallutanud New Yorgi, Californiat aga valitsevad jaapanlased. Nende kahe rivaalitseva supervõimu vahelises puhvertsoonis elab põrandaaluse bestselleri autor, mees, kes kirjutas kuuldavasti sellest, milline oleks maailm võinud olla. See aga ei saa tolles maailmas jääda tagajärgedeta.
Philip K. Dick (1928–1982) oli Ameerika ulmekirjanik, kelle loomingus võib sageli kohata monopolistlikke korporatsioone, autoritaarseid režiime ning skisofreenia- ja paranoiamotiive. Tema teoste järgi on tehtud arvukalt filme, millest kuulsaim on ilmselt «Blade Runner» (1982). Eesti keeles on temalt muu seas ilmunud filmi aluseks olev «Blade Runner» ja «Ubik».
MITU ESET ÜHES PAKIS SAADAN AINULT JUHUL, KUI NENDE EEST ON TASUTUD E-KONTOGA. DEPOSIIDIGA MAKSMISEL SAADAN IGA ESEME ERALDI.
Palun võidetud esemete eest tasuda ühe nädala jooksul. Vastasel juhul lähevad asjad uuesti müüki.
Kui on öeldud, et esemed liiguvad ainult postiga, siis järelikult ei saa neid käest kätte üle anda ja pole mõtet sel teemal kauplema hakata.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.