Minu tee reanimatoloogiast homöpaatiani (Z. Gabovitš, 2013)
- Eseme ID: 253460812
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 0.10 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | E 08.06.2026 20:30:00 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Märjamaa vald, Raplamaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 3 päeva |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 2.47 EUR (XS)
Venipak: 1.15 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Ave71100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Heas seisus raamat, kõva köide, 456 lk
Raamatu autor Zoja Gabovitš on meditsiiniteaduste doktor. Üle 25 aasta töötas ta Tallinnas anestesioloog-reanimatoloogina. 1990. aastal siirdus ta homöopaatilise ravi juurde, töötades Reinhardt Volli meetodile tuginedes välja originaalse diagnostika- ja ravimeetodi.
1994. aastal äratas autor oma viie patendiga huvi 42. rahvusvahelisel innovatsioonimessil Brussels Eureka ja pälvis oma diagnostikameetodi eest kuldmedali ning hõbemedali Volli aparaadi täiustamise eest. 1999. aastal asutas ta koos mõttekaaslastega Tallinnas KoLeGa kliiniiku, kus kasutatakse tšakradiagnostikat ja ravitakse homöopaatia põhimõtete alusel seniajani.
Vaata pilte!
Esemed on üldjuhul enda kodusest mitmepõlve majapidamisest, kasutatud või uued kodus seismajäänud asjad. Pooldan taaskasutust ja asju niisama ära ei viska. Elumuutuse tõttu pean panipaikadesse kogunenud asjad realiseerima.
Tehingu kiireks ja korrektseks toimimiseks: kauba eest õigeaegselt tasumine. Anna teada kõikvõimalike soovide ja ettenägematute olukordade puhul paki saamisel!
Saadan 1- 2 päeva jooksul peale makse laekumist ja transpordi kinnitamist.
Kõik tehingud toimuvad läbi läbi pakiautomaadi. Lihtkirjaga oksjonivõite ei saada!
Palun tutvu enne oksjonil osalemist kindlasti eseme kirjelduse ja piltidega. Kõik täpsustavad küsimused on teretulnud. Saadan kõik võidetud esemed ühes pakis.Transport kinnita kõige suuremate mõõtudega paki ostu all (teised ostud märgi transpordiks: kokkuleppel müüjaga)
Aitäh ja kõike parimat!

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.