Nõukaaegne 1978.a kohvik Merepiiga Harju maakonnas Harku val
- Eseme ID: 252028796
- Jaga
Oksjon on lõppenud
Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta
Vaata aktiivset müükiOksjon on lõppenud
Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta
Vaata aktiivset müüki| Lõpphind: | 0.99 EUR |
|---|---|
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
| Algusaeg: | L 09.05.2026 09:00:00 |
| Lõpuaeg: | L 06.06.2026 09:00:00 |
| Vaadatud: | 1 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Eesti, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD pakiautomaat (XS)
LihtsaadetisKokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Artes100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Müüa vana tühi postkaart.
Kohvik Merepiiga oli kohvik Harju maakonnas Harku vallas Rannamõisa külas. Voldemar Herkeli projekteeritud ja 1966. aastal valminud kuulus Merepiiga kohvik põimis omavahel kokku modernistliku arhitektuuri ja rahvusliku traditsiooni ning oli omal ajal üheks populaarsemaks külastuskohaks. Praeguseks on kohvik hävinud (oktoobris 1992 põles kohvik maha[2]) ja ei ole leidnud algsel kujul taastamist.
Seisukord on pildil, ent huvi korral võib ka küsida.
Palun vaadake ka minu teisi oksjone ja tehke oma pakkumine!

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.