Pandžabi leskede erootilised lood - Balli Kaur Jaswal

1/1

Pandžabi leskede erootilised lood - Balli Kaur Jaswal

7 päeva 23 tundi T 16.06.2026 16:46:47
Eseme ID: 252532094 Seisukord: Kasutatud
Lõpuni aega:
7 päeva 23 tundi
Lõpuaeg: T 16.06.2026 16:46:47
Hetke hind: 2 EUR
Sinu pakkumine:

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
2 ole esimene pakkuja
Sinu pakkumine:
OstaKohe 3 €
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
Kuumakse al. 0.00€ kuus Uuri lähemalt
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 19.05.2026 16:46:47
Vaadatud: 1
Viimati pakkus:
Karunurme, Harjumaa, Eesti
1
Kasutaja alates 2017
1162 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 2 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Karunurme, Harjumaa, Eesti
Keel: Eestikeelne
Kogus: 1
Transport:
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Maksmine: deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Coifield100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid

156 lk

«Mu armas. Su kehas peitub terve galaktika, su sünnimärgid ja lohud on kui sellele puistatud tähed. Mina olen vaid üks väsinud kõrberändur, mu huuled on paakunud ja otsivad värskendust. Iga kord, kui olen valmis alla andma, vaatan üles ja seal sa lebad, kesköises taevas. Juuksed voogavad su ümber ja su käed langevad rindadelt, paljastades su kahvatud, ümarad rinnad. Neil on kikkis nibud, mis tervitavad mu pruntis suud. Suudlen neid õrnalt ja tunnen, kuidas tundevärin läbistab su keha, su maailma….»

Selliseid ja natuke teistsuguseid lugusid jutustavad üksteisele Londonis elavad pandžabi lesknaised, kes ei oska lugeda ega kirjutada. Eksikombel on sikhide kogukonnakeskuses välja kuulutatud loovkirjutamiskursus. Seda satub juhendama kaasaegne pandžabi neiu Nikki. Ta mõistab, et lesed ei taha olla nähtamatud. Ka vanad naised ei räägi omavahel ainult valutavatest jalgadest ja tervisehädadest. Neil on oma unistused, igatsused ja mälestused.

Pandžabi päritolu Balli Kaur Jaswalil on see kolmas romaan. Pandžabi leskede loo märksõnadeks on lisaks erootikale ka maine ja väärikus, kiired elumuutused ja traditsioonilised väärtused, aumõrvad ja vanemate tahe, üksindus ja igatsus õnne järele.


MITU ESET ÜHES PAKIS SAADAN AINULT JUHUL, KUI NENDE EEST ON TASUTUD E-KONTOGA. DEPOSIIDIGA MAKSMISEL SAADAN IGA ESEME ERALDI.

Palun võidetud esemete eest tasuda ühe nädala jooksul. Vastasel juhul lähevad asjad uuesti müüki.

Kui on öeldud, et esemed liiguvad ainult postiga, siis järelikult ei saa neid käest kätte üle anda ja pole mõtet sel teemal kauplema hakata.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
2 ole esimene pakkuja
Sinu pakkumine:
OstaKohe 3 €
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot