Prantuse lipulaev Peugeot 607 157000km!
- Eseme ID: 238446125
- Jaga
| Lõpphind: | 750.00 EUR |
|---|---|
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
| Algusaeg: | T 02.09.2025 20:30:00 |
| Lõpuaeg: | E 08.09.2025 20:30:00 |
| Vaadatud: | 1161 |
| Viimati pakkus: | BMW M1 |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: | Järeletulemisega: |
| Maksmine: | sularahas, deposiidikandega |
| Müüja: | Lex10094.7%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
| Mark: | Peugeot | Mudel: | 607 |
|---|---|---|---|
| Aasta: | 2006 | Sõiduki tüüp: | — |
| Kere tüüp: | sedaan | Kütus: | bensiin |
| Käigukast: | automaat | Vedav sild: | esivedu |
| Mootori võimsus: | 155 | Mootori töömaht: | 2946 |
| Odomeetri näit: | 157000 | Värv: | must |
| Uksi: | 4 | Kliimaseade: | Ei |
| VIN-kood: | VF39UX... |
Oksjonil luksuslik Peugeot 607 – Prantsuse lipulaev!
Auto on ostetud uuena Eestist. Originaalne ja kontrollitav läbisõit vaid 157 000 km. Viimased 16 aastat olnud ühe omaniku käes, kes on autot regulaarselt hooldanud ja hästi hoidnud.
Kere: hea üldseisukord. Esineb vaid tüüpiline roostekoht parempoolsel esitiival.
Tehnika: auto sõidab sujuvalt ja töötab korralikult. Vahel süttib ABS-tuli, mis kustub seejärel iseenesest (tõenäoliselt pistiku või anduri probleem).
Salong: väga heas korras, midagi pole kahjustatud. Välimus ja kulumine vastavad väikesele läbisõidule. Kõik elektrilised lisad töötavad.
Reg nr: 347BCE
VIN: VF39UXFVJ92219379
| Esmane registreerimine: | 21.12.2006 |
| Kategooria: | sõiduauto |
| Kere nimetus: | sedaan |
| Kere värvus: | must |
| Mootor: | 2946 cm³ |
| Mootori võimsus: | 155 kW |
| Kütus: | Mootoribensiin |
| Käigukast: | Automaat |
| Veoskeem: | esivedu |
| Registreerimistunnistus: | ED183042 |
Auto asub Tallinnas. Enne pakkumise tegemist soovitan autot üle vaadata. Tallinnas saan näidata iga päev. Auto vaatamiseks helistada 5 0 1 3 5 9 5. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. Tehing peab toimuma 3 tööpäeva jooksul pärast oksjoni lõppu.
Küsimused müüjale
Autod ja Mootorrattad kategoorias on vastamata küsimused avalikult nähtavad

Transpordiameti lehel on iga aasta 1000 km sõitnud ,tundub kahtlane ! Ja rooli ei oleks vaja nahatada ,mul omal peugeot ja 200 + tuhat ning rool on korralik. Arvatavast on auto sõitnud umbes 2 korda sama mis esitatud. Kes ostab peab sellega arvestama . Vaadake kindlasti ülevaatuse ajalugu ,seal on palju põnevat kirjutatud.
Auto on olnud alates 2009. aastast ühe ja sama vanahärra (sündinud 1950. aastal) käes. Transpordiametis on näha, et algul ta sõitis rohkem ja siis viimastel aastatel aina vähem. Või tahad väita, et 1950. aastal sündinud inimene hakkab enne igat ülevaatust läbisõitu kerima? Mine arene, imbetsill.
Tere.2006 aasta autol 157000 km läbisõit ei tundu just eriti usaldusväärne,mis sellest et eestist ostetud uuena ja asi "kontrollitav".Midagi on siin mäda.
Läbisõit on õige ja Transpordiameti lehel kontrollitav. Auto on olnud alates 2009. aastast ühe ja sama vanahärra (sündinud 1950. aastal) käes. Transpordiametis on näha, et algul ta sõitis rohkem ja siis viimastel aastatel aina vähem.