Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 40 0 1
  • (покупатель) Более года назад

    Kaup käes, väga vahvad kleepsud on. Lähevad juba homme seinale :) Suur aitäh Teile!

    (продавец) Более года назад

    Kiire tehing, meeldiv ostja. Soovitan!

  • (покупатель) Более года назад

    Kaup käes - kiire ja korralik! Väga lahedad kõrvaklapid on, lapsele väga meeldivad:)

    (продавец) Более года назад

    Tore kui meeldisid:) Tänud, soovitan ka

  • (покупатель) Более года назад

    Kaup käes, kõik korralik ja kiire.

    (продавец) Более года назад

    Minultki ainult positiivset tagasisidet

  • (покупатель) Более года назад

    Väga mõnusast materjalist kelit, tõeliselt šeff on seljas!

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (покупатель) Более года назад

    Sama ilus on pildi pealt paistab:)

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (покупатель) Более года назад

    Väga kiftid, värvilised sokid ja täiesti parajad:) Eestist kahjusk ei leia nii rõõmsate värvidega ja värvilisi.

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (покупатель) Более года назад

    Pluus on väga heast materjalist, pehme ja täiesti paras:)

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (покупатель) Более года назад

    Kaup ilus ja korralik:)

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (покупатель) Более года назад

    Ülilahedad papud on. Tibule on küll suured veel, kuid ei jõua ära oodata kuna saaks kandma hakata. Kaup on korralik ja müüja on kõige lahedam üldse:)

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (покупатель) Более года назад

    Papud on väga ilusad:)

    (продавец) Более года назад

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++