Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 40 0 1
  • (buyer) Over a year ago

    Kaup käes, väga vahvad kleepsud on. Lähevad juba homme seinale :) Suur aitäh Teile!

    (seller) Over a year ago

    Kiire tehing, meeldiv ostja. Soovitan!

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup käes - kiire ja korralik! Väga lahedad kõrvaklapid on, lapsele väga meeldivad:)

    (seller) Over a year ago

    Tore kui meeldisid:) Tänud, soovitan ka

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup käes, kõik korralik ja kiire.

    (seller) Over a year ago

    Minultki ainult positiivset tagasisidet

  • (buyer) Over a year ago

    Väga mõnusast materjalist kelit, tõeliselt šeff on seljas!

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (buyer) Over a year ago

    Sama ilus on pildi pealt paistab:)

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (buyer) Over a year ago

    Väga kiftid, värvilised sokid ja täiesti parajad:) Eestist kahjusk ei leia nii rõõmsate värvidega ja värvilisi.

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (buyer) Over a year ago

    Pluus on väga heast materjalist, pehme ja täiesti paras:)

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup ilus ja korralik:)

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (buyer) Over a year ago

    Ülilahedad papud on. Tibule on küll suured veel, kuid ei jõua ära oodata kuna saaks kandma hakata. Kaup on korralik ja müüja on kõige lahedam üldse:)

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++

  • (buyer) Over a year ago

    Papud on väga ilusad:)

    (seller) Over a year ago

    Super meeldiv, sobralik ja usaldusvaarne ostja. Kauba eest kiire tasumine! Suured tanud teile ja alati koige paremat nii teile kui teie armsatele:-) A+++++++++