Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 13 0 4
  • (продавец) Более года назад

    Kõik OK.

  • Osta.ee (покупатель) Более года назад

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (parim pakkuja ei osta kaupa välja)

  • (продавец) Более года назад

    Kõik OK!

    (покупатель) Более года назад

    Kaup kenasti käes!

  • (продавец) Более года назад

    Soovitan!

  • (покупатель) Более года назад

    kõik ok :)

  • (покупатель) Более года назад

    kõik ok.soovitan

  • (продавец) Более года назад

    Ostis. Aga maksmisega venitas pärispäris pikalt. Vahepeal juba ununes, et ülekanne vaja teha. Kuid sellegipoolest saime asjadega ühelepoole, lõpuks :)

  • (продавец) Более года назад

    meeldiv ostja! soovitan! 5+

  • (покупатель) Более года назад

    kandsin sulle 11 detsembril 2008 raha üle ja ei ole siiani kaupa kätte saanud. saatsin sulle ka meili, milles palusin kiiret tegutsemist või raha tagasi. palun siis sul ennast natuke liigutada, või tahad politseisse ka avaldust saada? osta.ee keskkonnas siiani ainus tõeliselt negatiivne kogemus ja äärmiselt hoolimatu müüja.

  • (продавец) Более года назад

    Tore ja kiire ostja :)Suured tänud!