Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 13 0 4
  • (seller) Over a year ago

    Kõik OK.

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (parim pakkuja ei osta kaupa välja)

  • (seller) Over a year ago

    Kõik OK!

    (buyer) Over a year ago

    Kaup kenasti käes!

  • (seller) Over a year ago

    Soovitan!

  • (buyer) Over a year ago

    kõik ok :)

  • (buyer) Over a year ago

    kõik ok.soovitan

  • (seller) Over a year ago

    Ostis. Aga maksmisega venitas pärispäris pikalt. Vahepeal juba ununes, et ülekanne vaja teha. Kuid sellegipoolest saime asjadega ühelepoole, lõpuks :)

  • (seller) Over a year ago

    meeldiv ostja! soovitan! 5+

  • (buyer) Over a year ago

    kandsin sulle 11 detsembril 2008 raha üle ja ei ole siiani kaupa kätte saanud. saatsin sulle ka meili, milles palusin kiiret tegutsemist või raha tagasi. palun siis sul ennast natuke liigutada, või tahad politseisse ka avaldust saada? osta.ee keskkonnas siiani ainus tõeliselt negatiivne kogemus ja äärmiselt hoolimatu müüja.

  • (seller) Over a year ago

    Tore ja kiire ostja :)Suured tänud!