Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 248 2 0
  • (продавец) Более года назад

    Tänan ja soovitan soojalt head ostjat!

  • (продавец) Более года назад

    Edulas tehing.

  • (продавец) Более года назад

    Tänan !

  • (продавец) Более года назад

    Kõik korras ja kokkulepped korrektsed.

  • (покупатель) Более года назад

    Olen natuke pettunud. Pilt on tehtud nii nagu need oleksid suuremad kui reaalselt on. See oleks võinud olla lisainfos kirjas, et nõud on miniatuursed. Kuna mina ei tea nõukaaja toodete kohta midagi, et need nõnda väikesed on ei osanud ka küsida diameetrit... Aga muidu sujus tehing normaalselt.

    (продавец) Более года назад

    Korras nagu Norras!

  • (покупатель) Более года назад

    Aitäh, soovitan müüjat.! Kõik korras ja kiire tegutsemine.

    (продавец) Более года назад

    Soovitan ostjat!

  • LiisTomson (покупатель) Более года назад

    Soovitan!Kõik supper. Väga ilus rahakott.Ainult,et Smartpostil oleks mahtunud see ka XS kappi,kuna Teil oli s kapp pandud,siis valisin Omniva,sest see tuli sedapuhku odavam :)

    Kulla11 (продавец) Более года назад

    5+++

  • (покупатель) Более года назад

    Tänan, väga kiire tehing. Soovitan

    (продавец) Более года назад

    Tänan ostu eest! :)

  • (покупатель) Более года назад

    Tänan, sain kauba kiirelt kätte. Kõik korras

    (продавец) Более года назад

    Hea ostja, soovitan!