Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 0 0 0
Kõik 248 2 0
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänan ja soovitan soojalt head ostjat!

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Edulas tehing.

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänan !

    Arhiveeritud oksjon
  • (müüja) Üle aasta tagasi

    Kõik korras ja kokkulepped korrektsed.

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Olen natuke pettunud. Pilt on tehtud nii nagu need oleksid suuremad kui reaalselt on. See oleks võinud olla lisainfos kirjas, et nõud on miniatuursed. Kuna mina ei tea nõukaaja toodete kohta midagi, et need nõnda väikesed on ei osanud ka küsida diameetrit... Aga muidu sujus tehing normaalselt.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Korras nagu Norras!

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Aitäh, soovitan müüjat.! Kõik korras ja kiire tegutsemine.

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Soovitan ostjat!

    Arhiveeritud oksjon
  • LiisTomson (ostja) Üle aasta tagasi

    Soovitan!Kõik supper. Väga ilus rahakott.Ainult,et Smartpostil oleks mahtunud see ka XS kappi,kuna Teil oli s kapp pandud,siis valisin Omniva,sest see tuli sedapuhku odavam :)

    Kulla11 (müüja) Üle aasta tagasi

    5+++

  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tänan, väga kiire tehing. Soovitan

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Tänan ostu eest! :)

    Arhiveeritud oksjon
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Tänan, sain kauba kiirelt kätte. Kõik korras

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Hea ostja, soovitan!

    Arhiveeritud oksjon