Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 2 0 0
Все 1929 3 2
  • (покупатель) Более года назад

    Väga kurb kogemus! Ostsin väheste kasutusjälgedega koti( kirjas kuulutuses) tegelikkuses kott oli kasutuskõlbmatu. Müüja tagastas koti maksumuse aga jättis maksmata postimaksu. Ei soovita sellist müüjat,kes valetab ja vassib!

    (продавец) Более года назад

    Ei ole valetanud ega väsinud. Vigu, mida nägin panin kirjeldusse, asi ei olnud uus, mis ühele kasutuskõlbmatu, see teisele mitte, see on suhteline.

  • Osta.ee (покупатель) Более года назад

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)