Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 2 0 0
All 1929 3 2
  • (buyer) Over a year ago

    Väga kurb kogemus! Ostsin väheste kasutusjälgedega koti( kirjas kuulutuses) tegelikkuses kott oli kasutuskõlbmatu. Müüja tagastas koti maksumuse aga jättis maksmata postimaksu. Ei soovita sellist müüjat,kes valetab ja vassib!

    (seller) Over a year ago

    Ei ole valetanud ega väsinud. Vigu, mida nägin panin kirjeldusse, asi ei olnud uus, mis ühele kasutuskõlbmatu, see teisele mitte, see on suhteline.

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)