Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 1 0 0
Все 5 0 0
  • (покупатель) Более года назад

    Kiire kohaletoimetamine on vägagi positiivne. Võiks mõelda sellele, et selliste, diskreetsete toodete puhul võiks märkida teavitusse lihtsalt: teie tellitud toode on teele pandud :) PÄIKESELIST UUT AASTAT!

    (продавец) Более года назад

    Kõik ok :) Ostasiseste automaatsete Ostapoolsete teadete ja nende sisu üle otsustab paraku Osta.ee, mitte kasutaja. Kliendil on võimalik oma seadetest valida, kas neid süsteemiteateid saada või mitte. Head uut!

  • (покупатель) Более года назад

    100%

    (продавец) Более года назад

    Tänan! Ja parimad soovitused.

  • (покупатель) Более года назад

    Suured tänud!

  • (продавец) Более года назад

    Väga meeldiv!

    (покупатель) Более года назад

    Ei ole varem osta.ee kaudu midagi ostnud aga nüüd teen seda kindlasti. Saapakesed olid super - ilusad, mugavad ja sain nad kiiresti kätte. AITÄH!

    (продавец) Более года назад