Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 1 0 0
All 5 0 0
  • (buyer) Over a year ago

    Kiire kohaletoimetamine on vägagi positiivne. Võiks mõelda sellele, et selliste, diskreetsete toodete puhul võiks märkida teavitusse lihtsalt: teie tellitud toode on teele pandud :) PÄIKESELIST UUT AASTAT!

    (seller) Over a year ago

    Kõik ok :) Ostasiseste automaatsete Ostapoolsete teadete ja nende sisu üle otsustab paraku Osta.ee, mitte kasutaja. Kliendil on võimalik oma seadetest valida, kas neid süsteemiteateid saada või mitte. Head uut!

  • (buyer) Over a year ago

    100%

    (seller) Over a year ago

    Tänan! Ja parimad soovitused.

  • (buyer) Over a year ago

    Suured tänud!

  • (seller) Over a year ago

    Väga meeldiv!

    (buyer) Over a year ago

    Ei ole varem osta.ee kaudu midagi ostnud aga nüüd teen seda kindlasti. Saapakesed olid super - ilusad, mugavad ja sain nad kiiresti kätte. AITÄH!

    (seller) Over a year ago