Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 9 0 0
Все 170 0 1
  • (покупатель) Более года назад

    Pole normaalne käitumine. Pakiga keeldub saatmast. Kui tahad järgi minna, siis ei saa müüjat enam kätte. Ei ole usaldusväärne!

    (продавец) Более года назад

    Oksjoni kirjelduses sai öeldud, et kätte saab Tallinnast ja pakiga ei saada! Idioot ei ole suuteline 2 kuu jooksul oksjoni eest tasuma ja lubatud aegadel järgi ei tule. Lõpuks helistab 3 nädalat peale viimast tähtaega. Täielik pärdik!