Tagasiside positiivne neutraalne negatiivne
Nädal 0 0 0
Kuu 0 0 0
Aasta 9 0 0
Kõik 170 0 1
  • (ostja) Üle aasta tagasi

    Pole normaalne käitumine. Pakiga keeldub saatmast. Kui tahad järgi minna, siis ei saa müüjat enam kätte. Ei ole usaldusväärne!

    (müüja) Üle aasta tagasi

    Oksjoni kirjelduses sai öeldud, et kätte saab Tallinnast ja pakiga ei saada! Idioot ei ole suuteline 2 kuu jooksul oksjoni eest tasuma ja lubatud aegadel järgi ei tule. Lõpuks helistab 3 nädalat peale viimast tähtaega. Täielik pärdik!

    Arhiveeritud oksjon