Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 695 20 2
  • (покупатель) Более года назад

    Väga hea suhtlus. Kiired ja sujuvad kokkulepped. Soovitan kindlasti!

  • (покупатель) Более года назад

    Шкаф вроде бы так себе пойдёт , но двери на нижних шкафах никуда не годятся они большие и тяжёлые чтобы весели на двух боковых петлях . На картинке казалось что они выносные но это оказалось к сожалению не так .

  • (покупатель) Более года назад

    Muidu oli tehing kiire ja sujuv ning kokku saadud mööbel (üks kummut, tv alus, lastevoodi ja diivanilaud) oli korralik, aga kirjelduse järgi sai eeldatud et kokku peaks saama ka arvutilaua (mida oli hädasti lapsele vaja), siis see tekitas väikese pettumuse.

    (продавец) Более года назад

    Uued kaubaalused komplektsete toodetega on pakkumisel.

  • (покупатель) Более года назад

    Ok

  • (покупатель) Более года назад

    Madrats sai kätte alles 30 päeva pärast - - -

  • (покупатель) Более года назад

    Nurgadiivan tagastatud kuna oli tegemist praagiga. Ostja suhtes pole midagi halba öelda. Viisakas. Raha maksis tagasi.

    (продавец) Более года назад

    Panime diivani kokku ja täiesti korras diivan. Transpordil tekkinud plekk (2cm) tuli puhastusvahendiga paari sekundiga maha.

    (покупатель) Более года назад

  • (покупатель) Более года назад

    väga mugav madrats

  • (покупатель) Более года назад

    Pole just suurem asi tepingu niidid jooksevad kookos kühmus aga kõik tahavad elada

  • (покупатель) Более года назад

    Müügis oli valge/hall nari Sain tume wenge/ hall☹☹☹

  • (покупатель) Более года назад

    Pildid on ilusad,reaalsus teine.On pehme, kuid kvaliteet annab soovida,õmblused peal hargnesid kahes kohas. Kattematerjal võiks tugevamast riidest olla,antud riie on kergelt purunev. Kõike ilusat teile