Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 695 20 2
  • (buyer) Over a year ago

    Väga hea suhtlus. Kiired ja sujuvad kokkulepped. Soovitan kindlasti!

  • (buyer) Over a year ago

    Шкаф вроде бы так себе пойдёт , но двери на нижних шкафах никуда не годятся они большие и тяжёлые чтобы весели на двух боковых петлях . На картинке казалось что они выносные но это оказалось к сожалению не так .

  • (buyer) Over a year ago

    Muidu oli tehing kiire ja sujuv ning kokku saadud mööbel (üks kummut, tv alus, lastevoodi ja diivanilaud) oli korralik, aga kirjelduse järgi sai eeldatud et kokku peaks saama ka arvutilaua (mida oli hädasti lapsele vaja), siis see tekitas väikese pettumuse.

    (seller) Over a year ago

    Uued kaubaalused komplektsete toodetega on pakkumisel.

  • (buyer) Over a year ago

    Ok

  • (buyer) Over a year ago

    Madrats sai kätte alles 30 päeva pärast - - -

  • (buyer) Over a year ago

    Nurgadiivan tagastatud kuna oli tegemist praagiga. Ostja suhtes pole midagi halba öelda. Viisakas. Raha maksis tagasi.

    (seller) Over a year ago

    Panime diivani kokku ja täiesti korras diivan. Transpordil tekkinud plekk (2cm) tuli puhastusvahendiga paari sekundiga maha.

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    väga mugav madrats

  • (buyer) Over a year ago

    Pole just suurem asi tepingu niidid jooksevad kookos kühmus aga kõik tahavad elada

  • (buyer) Over a year ago

    Müügis oli valge/hall nari Sain tume wenge/ hall☹☹☹

  • (buyer) Over a year ago

    Pildid on ilusad,reaalsus teine.On pehme, kuid kvaliteet annab soovida,õmblused peal hargnesid kahes kohas. Kattematerjal võiks tugevamast riidest olla,antud riie on kergelt purunev. Kõike ilusat teile