Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 268 1 17
  • (покупатель) Более года назад

    Ei soovita puhur töötab ainult siis ,kui kate ei ole peal.Kirjadele ja mob. ei vasta .Tundub ,et oli probleemist teadlik ei tee midagi ,et seda lahendada.Väga kahju ,et sellised tegelased siin tegelevad