Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 268 1 17
  • (buyer) Over a year ago

    Ei soovita puhur töötab ainult siis ,kui kate ei ole peal.Kirjadele ja mob. ei vasta .Tundub ,et oli probleemist teadlik ei tee midagi ,et seda lahendada.Väga kahju ,et sellised tegelased siin tegelevad