Обратная связь позитивный нейтральный негативный
Неделя 0 0 0
Месяц 0 0 0
Год 0 0 0
Все 20 0 0
  • (покупатель) Более года назад

    Kõik sujus, pakk tuli ka pühade ajal üli kiirelt!

    (продавец) Более года назад

    Tore ostja! Tänan!

  • (покупатель) Более года назад

    Toode saabus lubatud ajaga.Pakendil mõned augud. Kõik detailid olid õnneks olemas. Montaazi käigus selgus ,et üks lauajalg on valede puuringutega. Tuli välja ,et vana toote tagasatmine ja uue saamine on küllalt komplitseeritud ning ajamahukas protsess (vana tagastamine ja uue saamine kaks täiesti erinevat tarnet). Õnneks jõudsime kokkuleppele ,et jätan vana alles ning tagastati osaline kompensatsioon. ~20%

    (продавец) Более года назад

    Tänud!

  • (продавец) Более года назад

    Käest-kätte tehing, kõik sujus. Soovitan. Ostis Ratta talverehvid.

    (покупатель) Более года назад

    ok

  • (покупатель) Более года назад

    Kõik OK, soovitan!

  • (покупатель) Более года назад

    Väga kiire tegutsemine. Peale tasumist pani väga kiirelt eseme teele. Toode paistab ka kvaliteetne.

    (продавец) Более года назад

    Kiire ja asjalik ostja.

  • (продавец) Более года назад

    Tehing lõpule viidud. Järgi tulemis aadressi osas sai natuke segadust külvatud aga kõik laabus ilusti.

    (покупатель) Более года назад

    Tore müüja, kiire tehing ja korralik kaup! Soovitan müüjat!

  • (покупатель) Более года назад

    Soovitan

    (продавец) Более года назад

    Kõik sujus hästi. Soovitan

  • (продавец) Более года назад

    Tubli ostja :)

    (покупатель) Более года назад

    Korralik müüja.

  • (покупатель) Более года назад

    Kiidan kaupmeest. Kaubaga tõeliselt rahul, suured, suured tänud. Kaup juba järgmisel päeval käes. SUPER.

    (продавец) Более года назад

    (Y) Kõik kulges sujuvalt.