Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 20 0 0
  • (buyer) Over a year ago

    Kõik sujus, pakk tuli ka pühade ajal üli kiirelt!

    (seller) Over a year ago

    Tore ostja! Tänan!

  • (buyer) Over a year ago

    Toode saabus lubatud ajaga.Pakendil mõned augud. Kõik detailid olid õnneks olemas. Montaazi käigus selgus ,et üks lauajalg on valede puuringutega. Tuli välja ,et vana toote tagasatmine ja uue saamine on küllalt komplitseeritud ning ajamahukas protsess (vana tagastamine ja uue saamine kaks täiesti erinevat tarnet). Õnneks jõudsime kokkuleppele ,et jätan vana alles ning tagastati osaline kompensatsioon. ~20%

    (seller) Over a year ago

    Tänud!

  • (seller) Over a year ago

    Käest-kätte tehing, kõik sujus. Soovitan. Ostis Ratta talverehvid.

    (buyer) Over a year ago

    ok

  • (buyer) Over a year ago

    Kõik OK, soovitan!

  • (buyer) Over a year ago

    Väga kiire tegutsemine. Peale tasumist pani väga kiirelt eseme teele. Toode paistab ka kvaliteetne.

    (seller) Over a year ago

    Kiire ja asjalik ostja.

  • (seller) Over a year ago

    Tehing lõpule viidud. Järgi tulemis aadressi osas sai natuke segadust külvatud aga kõik laabus ilusti.

    (buyer) Over a year ago

    Tore müüja, kiire tehing ja korralik kaup! Soovitan müüjat!

  • (buyer) Over a year ago

    Soovitan

    (seller) Over a year ago

    Kõik sujus hästi. Soovitan

  • (seller) Over a year ago

    Tubli ostja :)

    (buyer) Over a year ago

    Korralik müüja.

  • (buyer) Over a year ago

    Kiidan kaupmeest. Kaubaga tõeliselt rahul, suured, suured tänud. Kaup juba järgmisel päeval käes. SUPER.

    (seller) Over a year ago

    (Y) Kõik kulges sujuvalt.