Saab 9-3 Vector 1.9 TiD 110kw

  • Eseme ID: 205799044
Lõpphind: 920.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 04.01.2024 19:00:00
Lõpuaeg: E 08.01.2024 19:00:00
Viimati pakkus: alger204
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tartu, Tartumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: sularahas, deposiidikandega
Müüja: Kartulikott 100% / 295 / Vaata müüja teisi esemeid
Mark: Saab Mudel: 9-3
Aasta: 2008 Sõiduki tüüp:
Kere tüüp: sedaan Kütus: diisel
Käigukast: manuaal Vedav sild: esivedu
Mootori võimsus: 110 Mootori töömaht: 1900
Odomeetri näit: Värv: hall
Uksi: 4 Kliimaseade: Jah
VIN-kood:

Heas sõidukorras.

Midagi ei kolise, midagi ei logise.

Läheb ilusti soojaks. 

Lisad toimivad.

Ülevaatus 11.2024

Olemas töötav püsikiirusehoidja.

6 käiguline manuaal.

Ökonoomne 1.9 Diiselmootor.

Korralikud naastrehvid.

Äsja vahetatud eelsüüteküünlad, kuna -20 käivitus raskelt.

Aku korralik.

Head xenon tuled, näitavad korralikult.

Auto olnud minu kasutuses kuu aega asendusautona. Sel ajal on kõik toiminud. 

Kuid eriti rohkem midagi auto kohta rääkida ei oska.

Vaja oleks teha elementaarne hooldus: õlivahetus jne.

Esineb iluvigu, kriipse, kraapse pindmist roostet tagatiival mõningat ning eks mujal ka pisemaid täpikesi. 

Pagasniku luuk avaneb sisse paigaldatud nupust.

Muud hetkel välja ei oska tuua. 

Järgi palun tulla sõidukile päevasel ajal Tartu kesklinna!

Kes soovib autoga tutvuda siis selleks sobib esmaspäev, ehk saame ka pühapäev kaubale. 

Minu number 53476432


Oksjoni võitja peab tulema võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist!

NB! Ei ole uus sõiduk. Igaüks võib tulla ja sõiduki enne pakkumise tegemist üle vaadata, et ei oleks hilisemaid pretensioone, sest need ei kuulu rahuldamisele. Sõiduk müüakse sellisena nagu see on ja sellel puudub garantii ning see ei kuulu tagastamisele. Kui need tingimused ei sobi või sa pole kindel kas soovid osta, palun ära paku.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Kas käsipidur töötab? Kas tuled klaasid terved?

    Käsipidur töötab. Tuled ja klaasid terved. Alles läbinud ülevaatuse.

  • Tere! Mis läbisõidu peal viimane hammasrihma vahetus ja mitu komplekti võtmeid on?

    Tere. Kuna olen omanud autot natuke üle kuu asendusautona siis ei oska rääkida midagi hooldusajaloo kohta. Mingit kleebist vahetuse kohta ei ole täheldanud. Võtmeid on üks.

  • NB. VAHETASIN EELSÜÜTEKÜÜNLAD KUID SIISKI SUURE KÜLMAGA AUTO KÄIVITUB KEHVASTI.

    -8 käivitub hästi, -13 raskelt ning -20 väga raskelt ja pikalt ketrates pigem pole lõhkunud! Vahetasin eelsüüteküünlad, kuid võibolla ei tule sinna isegi voolu peale ei oska öelda. Enam ei tegele, kuid sellegipoolest saab auto käima ning saab liigelda. Käivitamisel näitab ka vahest hoiatust, Water in Fuel, kuid käies ei muutu miskit ning pole sellega tegelenud. Samuti ei oska öelda kuna vahetati küttefilter. Praegu parim pakkuja ei pea autot välja ostma kui ei soovi kuna selgus, et küünalde vahetusega külmkäivituse probleem ei lahenenud. Võibolla on ka odavad praakküünlad.

  • AlexRo küsis 08.01.2024 15:31

    https://m.autobonus.lt/au​to/skelbimas/saab-9-3/lt/​317101 auto oli kunagi autojärelmaksul, kas varjutud defektid esinevad?

    Täitsa võimalik. Kõik mis auto kohta tean on kirjas! Auto 15 aastat vana ning eelnev auto taust ei ole teada. Seega kõik vead ei pruugi ka mulle teada olla!

  • 5 4