Stöör "Ühe arhitekti mälestused"+ Künnapu "Üle punase jõe"

Stöör "Ühe arhitekti mälestused"+ Künnapu "Üle punase jõe"

Eseme ID: 252252739 Seisukord: Kasutatud

Oksjon on lõppenud

Antud müük lõppes ilma pakkumisteta. Kui soovid teada, kas antud ese on veel müüjal alles, jäta talle märguanne, et sooviksid eset osta kui see on veel alles. Saadame sulle e-maili, kui müüja peaks eseme uuesti müüki panema.

Oksjon on lõppenud

Antud müük lõppes ilma pakkumisteta. Kui soovid teada, kas antud ese on veel müüjal alles, jäta talle märguanne, et sooviksid eset osta kui see on veel alles. Saadame sulle e-maili, kui müüja peaks eseme uuesti müüki panema.

Lõpphind: 3.60 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: K 13.05.2026 22:46:12
Lõpuaeg: K 10.06.2026 22:46:12
Vaadatud: 1
Viimati pakkus:
Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Kasutaja alates 2010
1744 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 2 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
Unisend (S)
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: gepard100100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid

Stöör "Ühe arhitekti mälestused"+ Künnapu "Üle punase jõe"

2 raamatut

Ülo Stööri mälestuste esimene köide rääkis tema lapsepõlvest ja kooliaastatest 20. sajandi pöördeliste sündmuste foonil. Teine köide käsitleb aastaid, mil temast sai arhitekt. Noorpõlve unistus õppida filmirežissööriks oli kohanud takistusi, mille tagajärjel autori esimene kõrgkooliaasta möödus Tallinna Polütehnilise Instituudi Laevaremondi teaduskonnas.

Ootamatu kokkupuude filmimaailmaga − esmalt «Tallinnfilmi» administraatorina, seejärel näitlejana «Lenfilmi» kinokomöödias − paistis esialgse soovi teostumise lähemale toovat. See tee jäi siiski pooleli. Ees ootasid hoopis õpingud Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis ja õpingutega paralleelne töötamine RPI Eesti Projektis, millele teine köide keskendubki.

Käesolev raamat on ruumist meie ümber -- asjadest, mõtetest, sündmustest (või nende puudumisest) ning kujunditest, mis hõljuvad selles. Metafüüsiliseks nimetatuna on kõnealune ruum ikkagi ühe inimese kogemus, illusioon nähtuna läbi üksiku silmade. Samas on see raamat ka igatsus ruumi järele, mis on kõigile puhas ja universaalne.

Arhitekt ja kunstnik Vilen Künnapu on sündinud Tallinnas. Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia on ta paljude huvitavate ehitiste autor ja võitnud koos arhitekt Ain Padrikuga rida auhindu rahvusvahelistel arhitektuurivõistlustel ning tema sulest on ilmunud hulk kirjutisi. Ta on olnud külalisõppejõud ja -lektor mitmes Skandinaavia, Suurbritannia ja Šveitsi ülikoolis. Praegu õpetab ta professorina arhitektuuri Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning omab erapraksist arhitektuuribüroos Künnapu & Padrik.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud