Sudokumõrv - Shelley Freydont
- Eseme ID: 255176308
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 4 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | K 15.07.2026 22:49:34 |
| Vaadatud: | 7 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Karunurme, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
Omniva: al. 2.47 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S) |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Coifield100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
344 lk
Nagu uus.
Avondale'i Mõistatustemuuseumi rajaja professor P. T. Avondale leitakse tapetuna oma kirjutuslaua tagant. Mehe kuklasse on torgatud tema enda paberinuga ning tapetu ees laual on poolelijäänud sudoku. Teoreetilise matemaatika instituudi teadur ja sudokulahendamise meister Katie McDonald jõudis vaid mõni päev varem tagasi lapsepõlvekoju Granville´i linnakeses, et päästa oma õpetaja muuseum oksjoni lepanemisest, kuna selle asemele kavatsetakse ehitada säästukeskus. Ootamatult on Kate muuseumi kuraator, professori järgmise hoolealuse – neljateistaastase ärajooksnud poisikese – õpetaja ning ainus kogu linnas, kellel on mõistust ja otsustavust professori tapja tabada.
MITU ESET ÜHES PAKIS SAADAN AINULT JUHUL, KUI NENDE EEST ON TASUTUD E-KONTOGA. DEPOSIIDIGA MAKSMISEL SAADAN IGA ESEME ERALDI.
Palun võidetud esemete eest tasuda ühe nädala jooksul. Vastasel juhul lähevad asjad uuesti müüki.
Kui on öeldud, et esemed liiguvad ainult postiga, siis järelikult ei saa neid käest kätte üle anda ja pole mõtet sel teemal kauplema hakata.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.