Toidu ajakirjad Good Food, Be a Better Cook, Food and Travel

1/1

Toidu ajakirjad Good Food, Be a Better Cook, Food and Travel

Eseme ID: 252136747 Seisukord: Kasutatud

Oksjon on lõppenud

Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta

Vaata aktiivset müüki

Oksjon on lõppenud

Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta

Vaata aktiivset müüki
Lõpphind: 8.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 11.05.2026 16:12:30
Lõpuaeg: E 08.06.2026 16:12:30
Vaadatud: 1
Viimati pakkus:
Tallinn, Pirita-Kose, Harjumaa, Eesti
1
Kasutaja alates 2007
57 edukat müüki aasta jooksul
100% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 1 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Kasutatud
Asukoht: Tallinn, Pirita-Kose, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport:
Omniva (S)
DPD pakiautomaat (S)
Unisend (S)
Järeletulemisega:
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: karl von bret100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid

Uueväärsed toiduajakirjad: BBC Good Food märts 2025  ja aprill 2026 hind poes 17.70 eurot tk),  Be a Better Cook  veebruar 2025,  kilepakendis märts 2024,  veebruar  ja 2026 Food and Travel (hind poes 17.70 eurot tk) Kokku 6 ajakirja poole vähem kui ühe ajakirja hinnaga. 

"BBC Good Food on asendamatu ajakiri kõigile neile, kes huvituvad söögivalmistamisest ja kokandusest. Ajakiri on tulvil hõrgutavaid ideid igapäevaseks söögitegemiseks ja inspireerivaid retsepte, mis aitavad katta unistuste laua, säästes perenaise aega ja lihtsustades jõupingutusi. Ajakiri sisaldab ka infot uudistoodetest, nõuandeid ja uudiseid kokanduskonkurssidest jm. Iga kuu ilmub väljaanne, kus on eksklusiivne 8-leheküljeline õpetus parimatest retseptidest." Allikas Lehepunkt.

"Food and Travel on auhinnatud reisi- ja kokandusajakiri, mis ühendab inimesi igas maailmajaos. Ajakiri tutvustab uusi põnevaid sihtkohti koos suurepäraste restoranide ja hõrgutavate retseptidega." Allikas Lehepunkt.

Pilti on võimalik piisavalt suurendada. Müüjaga kokkulepitud ajal saab ostja kaubale Vanalinna (võimalus sõita autoga maja ette) järele tulla. 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud