Tom Valsberg KUIDAS RÄNNATA ILMA HIRMUTA (2012)
- Eseme ID: 254573198
- Jälgi eset
- Jaga
Tom Valsberg KUIDAS RÄNNATA ILMA HIRMUTA (2012)
| Hetke hind: | 5 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | N 02.07.2026 21:22:07 |
| Vaadatud: | 2 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Eesti, Eesti, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 2.64 EUR (XS)
Omniva: al. 2.47 EUR (XS)
DPD pakiautomaat: 2.47 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS) Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Apollo11100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Teine osa kõneleb rännakutest, mida on võimalik kogeda ilma reisimata: meditatsioonist, hingerännaku-taimedest ning väelauludest/-tantsudest.
Kolmas osa käsitleb elu kui rännakut sünnist surmani. Seal filosofeerib Tom teemadel ego, soov omada olemasolevast rohkemat, looja, inimsuhted, surm ja tänulikkus.
See lauludest, luuletustest, mõtisklustest ja põnevatest rännulugudest pakatav kirjatükk on omamoodi rändamise käsiraamat ning pakub igale avarduda-soovijale kindlasti innustust ja tuge.
Tom Valsberg on iseäralikest ideedest pakatav rändmuusik ja sõnasepp, kes on viimase kümme aasta jooksul ohtralt maailmas ringi reisinud. Rännakutest inspireeritult on Tom kirjutanud palju Indigolaste laule ja avaldanud Eesti Ekspressis luuletusi ning rännulugusid.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.