UUS! 100ml Parfüüm Hugo Boss EXTREME
- Eseme ID: 252666195
- Jaga
Oksjon on lõppenud
Antud müük lõppes ilma pakkumisteta. Kui soovid teada, kas antud ese on veel müüjal alles, jäta talle märguanne, et sooviksid eset osta kui see on veel alles. Saadame sulle e-maili, kui müüja peaks eseme uuesti müüki panema.
Oksjon on lõppenud
Antud müük lõppes ilma pakkumisteta. Kui soovid teada, kas antud ese on veel müüjal alles, jäta talle märguanne, et sooviksid eset osta kui see on veel alles. Saadame sulle e-maili, kui müüja peaks eseme uuesti müüki panema.
| Lõpphind: | 45.00 EUR |
|---|---|
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
| Algusaeg: | R 22.05.2026 21:33:58 |
| Lõpuaeg: | R 05.06.2026 21:33:58 |
| Vaadatud: | 8 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Uus |
|---|---|
| Asukoht: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 3 päeva |
| Transport: |
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD pakiautomaat (XS)
Venipak (XS)
Unisend (XS)
|
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | atali100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
SUUR PUDEL, väärt kraam! Hugo Boss Extreme EdP, 100ml, poes tavaliselt 50ml või 75ml. Uus ja kasutamata aga kahjuks ilma karbita.
See energiline, võluv ja maskuliinne lõhn on klassikalise HUGO uus ja täiendatud versioon. 2016. aastal välja töötatud EXTREME mõjub värskendavalt ja rõhutab kaasaegse mehe isiksust ning enesekindlust. Parfüümis on tunda rohelist õuna, salveid ja lavendlit ning lõpuks ka seedrit ja nulgu.
Tegemist armastatud ja meeste parfüümide TOP 10 püsilemmikuga. Sobib hästi ka kingituseks - kindla peale minek!
Vaata ja uuri ka minu teisi oksjoneid, aegajalt ühtteist lisandub.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.