Vana kirjutuslaud.
- Eseme ID: 254673980
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 0.10 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | P 05.07.2026 21:00:00 |
| Vaadatud: | 25 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Rõngu, Tartumaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Tarneaeg: | 14 päeva |
| Transport: | Järeletulemisega: |
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Saksofon100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Vana kirjutuslaud. Puit osa on kindlasti ajahambast puretud, seega võib seal kõike esineda nagu vanad asjad ikka ja ka piltidel näha. Muidu komplektis. Laual on ka ajalugu:
Heliloojate Maja sai valmis 1965.aastal. Temaühes tiivas olid heliloojate korterid (seal elasid näiteks VeljoTormis, Ester Mägi, Aarne Oit, Harry Otsa,Raimond Lätte jpt),teises tiivas paarisaja kohaga kontserdisaal koos statsionaarse helistuudioga, kontoriruumid, 2 külaliskorterit ning hubane kohvik. Esimese korrusesisustusest on alles jäänud vais mõned üksikud esemed,millest tähelepanuväärsem ja paremini säilinud on suur kirjutuslaud. See on valmistatud 1965 a paiku eritellimusel mööblivarikus “Standard” ja selliseid toodeti vaid kõrgemate valitsusiametnike kabinettide sisustamiseks. Et heliloojad said omale nii eksklusiivse mööblitüki, selles võis kergesti olla tollase Heliloojate Liidu esimehe Jaan Räätsa käsi mängus -kompartei liikmena teadis ta, kellele helistada. Selle laua taga töötasid Eesti Heliloojate Liidu esimehed Boris Kõrver (1966-1974), Jaan Rääts (1974-1993), Lepo Sumera(1993-2000), Raimo Kangro (2000-2001), Olav Ehala(2001-2014) ja MärtMatis Lill.
Esineb probleeme maksmise ja järeletulemisega, siis minu oksjoni võitjale tingimuseks: Tasumiseks ÜKS nädal! Järeletulemiseks, saatmise korraldamiseks KAKS nädalat! Kui tingimused ei sobi - ÄRA PAKU!
Vaata ka minu teisi oksjoneid.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.