Värviliste klaasidega täispuidust ukseleht (785 x 1990 mm)
- Eseme ID: 247142098
- Jaga
| Lõpphind: | 35.00 EUR |
|---|---|
| Algusaeg: | P 08.02.2026 12:20:02 |
| Lõpuaeg: | P 08.03.2026 12:20:02 |
| Vaadatud: | 116 |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Viljandi, Viljandimaa, Eesti |
| Kogus: | 1 |
| Transport: | Järeletulemisega: Kokkuleppel müüjaga Abi |
| Maksmine: | deposiidikandega |
| Müüja: | Bubo100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Renoveerimist vajavad ukselehed, millel topelt klaasiava, välimises osas läbivate prosspulkade ja värviliste klaasidega, sisemises osas üks suur kirgas 4 mm klaas. Leng puudub, kuid soovi korral saab selle eraldi juurde tellida. Kolm eraldi süvistatud aknasulgurit. Ukselehte saab kruvidest kahe klaasiosa vahelisest osast pesemiseks avada. Ukselehe mõõdud 785 x 1990 mm, ukselehti on kokku 2 tk. Valmistatud 1980. aastatel.
Ukselehed vajavad renoveerimist, allosas on väiksemaid pehkinud lõike, mida tuleks plommida-proteesida. Vana kooruv viimistlus vajab uuendamist.
Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

Kas see sobib teile?
Sobib
Tere! Tänan vastuse eest! Kui ma selle ostan, siis ei saa ma sellele enne märtsi algust järele tulla. Kas see sobib teile?
Sobib küll.
Tere! Kui palju raam maksab ja kui kaua selle valmistamine aega võtab?
Tere! Lengi valmistamine puidutööna (sh materjal) ca 150 eur. Ei sisalda viimistlemist, kuna seda oleks mõistlik teha koos ukse enda viimistluse ja parandustöödega. Arvestama peab, et ukseleht ise eeldab samuti puiduparandusi ja kindlasti viimistluse uuendust tervikuna. Mis on arvestatav töömaht. Seda tööd meil muude tööde kõrvalt ei oleks võimalik teha. Saadaval on 2 ust (1 uks / 35 €).
? ..... .... ....
Lengi tegemine võtaks aega ca 1 töönädal teiste tööde kõrvalt.
Tere! Kui palju raam maksab ja kui kaua selle valmistamine aega võtab?
Lengi tegemine võtaks aega ca 1 töönädal teiste tööde kõrvalt.