Viimne reliikvia. Pilk legendi taha. Paavo Kangur
- Eseme ID: 254034351
- Jälgi eset
- Jaga
Viimne reliikvia. Pilk legendi taha. Paavo Kangur
| Hetke hind: | 9 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | P 21.06.2026 09:37:51 |
| Vaadatud: | 4 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Keila, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
SmartPOST: al. 3.04 EUR (S)
Omniva: al. 2.75 EUR (S)
|
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | grauberg91.7%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
Viimne reliikvia
Miks ja kuidas tegid režissöör Grigori Kromanov, tema abi Kalju Komissarov, «Tallinnfilmi» toimetaja Lennart Meri, stsenarist Arvo Valton ja luuletaja Paul-Eerik Rummo aastatel 1966–1969 just sellise «Viimse reliikvia», nagu see välja kukkus – filmi, mis tugevalt mõjutas kasvavat põlvkonda ning mille laulud ja dialoogid said üldtuntuks?
Autor Paavo Kangur liigub «Viimse reliikvia» radadel ja vaatab legendi taha, tuginedes nii avaldatud kui avaldamata arhiividokumentidele ja intervjuudele. Rohkete fotodega illustreeritud raamat jutustab Eesti kõigi aegade edukaima mängufilmi autorite ja näitlejate püüdlustest, kaadritagustest lahingutest, võitudest ja solvumistest, intriigidest ja romantikast võtteplatsil.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.