Waterdrop Veefilter Jura kohvimasinale 6tk

Waterdrop Veefilter Jura kohvimasinale 6tk

Eseme ID: 210527214 Seisukord: Uus
26.99 EUR
Vaadatud: 396
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Ettevõte|Kasutaja alates 2023
2325 edukat müüki aasta jooksul
99% usaldusväärne müüja
Postitab tavaliselt 4 päevaga
Ostukaitse igal ostul tasuta
  • Turvatud maksed
  • Autenditud müüjad
  • Kiire klienditugi
  • Soodne transport
Seisukord: Uus
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Transport:
Omniva (S)
Unisend (S)
Tagastamine: Tagastusõigus vastavalt seaduses sätestatud korrale.
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: osta36598.6%positiivset tagasisidet vaata kasutaja e-poodi

UUS

Märge. See filter ei asenda Claris Smart Extensioni ja seda ei saa kasutada Jura E6/E8/E80, IMPRESSA Z9, S8 asendajana.
     Varuosad: Jura 71312 Claris Blue, 71311, 67007, JURA Blue+. Impressa seeria: A1, A5, A7, A9; C50, C55, C60, C65, C70, C75, C9; F55 (klassikaline), F8, F9; J7, J80, J500, J90, J95, J10 ja ENA seeriad: ENA3, ENA7. , ENA9; ENA Micro1, ENA Micro5, ENA Micro8, ENA Micro9, Micro90
     TÜV SÜD SERTIFITSEERITUD FILTRATSIOON Meie filter on TÜV SÜDi poolt testitud ja sertifitseeritud toidukvaliteedi ja konstruktsiooni terviklikkuse jaoks, et vähendada tõhusalt kloori sisaldust teie vees.
     Kvaliteetsed materjalid Täiustatud ioonivahetusvaigu ja granuleeritud aktiivsöega saab filter tõhusalt eemaldada veest kloori, raskmetalle, lõhna, katlakivi ja muid lisandeid, parandades teie kohvi maitset ja aroomi. Valmistatud toidukindlast ja BPA-vabast materjalist, et tagada ohutu kasutamine ja pakkuda teile muretult paremat joomist. Testitud kolmandas laboris.
     SUUR MAHTUVUS – et saaksite nautida värsket vett. Testimine pärast kolmandikku laborist tuleb läbi filtri läbi viia iga kahe kuu või 100 liitri järel. Tulemus sõltub allikast.
     TASUTA PAIGALDUS Filtri vahetamine on lihtne ja lihtne, ilma tööriistade ja erialaste teadmisteta.

  • Müügil on kõik mis pildil. Palun vaadake fotosid hoolega ära, kui midagi fotodel on puudu, siis seda pakendis kaasas ei ole.
  • Juhul, kui ostja soovib mitmel oksjonil võidetud esemed saada ühes pakis - tehke maksed kinnitades kõikidel Omniva, kui kõik makstud - paneme teele koos.
  • Kaup pannakse teele umbes 3 tööpäeva jooksul pärast oksjoni tasumisest. (max. 5 tööpäeva) Tööpäevad : E-R
  • Pakkumist tehes kinnitab ostja , et on tutvunud kauba fotodega ja kirjelduses oleva infoga. 

Tootekood ladu

VAATA KA MEIE TEISI OKSJONE!!!

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.
NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.

  • Palju sentimeetrites

    www.google.com

  • Tere! Kas need on pikemad või lühemad

    suurus foto nr 3

  • Tere! Kui kiiresti saate postitada?

    Homme

  • Tere!Kas unisendi transportiga on võimalus saata?

    Jah

  • 5 4